HP 3525 nie drukuje na czarno

Do naszego serwisu coraz częściej trafiają drukarki atramentowe HP z serii HP 3525 i podobne z objawem braku wydruku w kolorze czarnym.

Na podstawie przyjętych zleceń stwierdziliśmy, że problem dotyczy w szczególności następujących modeli drukarek:

HP Deskjet 3070a
– HP Deskjet Ink Advantage 3525
– HP Deskjet Ink Advantage 4615
– HP Deskjet Ink Advantage 5525
– HP Deskjet Ink Advantage 6525
– HP Photosmart 5510
– HP Photosmart 5520
– HP Photosmart 5524

Objaw pojawia się zwykle w momencie wymiany czarnego atramentu i pierwszym podejrzeniem jest uszkodzenie/wada nowo zakupionego cartridga-a. Jednak ponowna wymiana nie eliminuje problemu. Co ciekawe, wydruk w pozostałych kolorach jest bez zarzutu.

Na początek zalecamy uruchomienie czyszczenia głowicy z panelu drukarki. Funkcję czyszczenia można znaleźć w opcjach “Narzędzia drukarki”. Jeśli to nie pomoże wszystko wskazuje na uszkodzenie tzw. głowicy drukującej.

W internecie pojawiają się różne porady w zakresie usunięcia problemu, z których najczęstszą jest wymiana głowicy. My, po wielu testach, opracowaliśmy własne metody regeneracji głowic z tych drukarek, które pozwalają na uratowanie takiej niedrukującej na czarno głowicy. Naprawy są skuteczne, na każdą udzielamy 3 miesięcy gwarancji pisemnej.

głowica drukarki HP
Głowica drukująca drukarki HP 3525 i podobnych

Jeżeli problem dotknął również Twojej drukarki, zapraszamy do naszego serwisu. Jesteśmy w stanie skutecznie naprawić ok. 90% drukarek z tym objawem.

Przed dostarczeniem sprzętu do nas upewnij się, że drukarka ma co najmniej 25% czarnego atramentu. Po naprawie musimy wyczyścić głowicę w drukarce i jeśli atrament się skończy drukarka pomimo skutecznej naprawy i tak nie będzie drukowała.

Może masz inną drukarkę HP (nie koniecznie opartą na mechanizmie HP 3525) z podobnym objawem? Skontaktuj się z nami, prawdopodobnie również będziemy w stanie pomóc.

Zapraszamy do naszego serwisu !!!