Serwis drukarek w Krakowie to podstawa naszej działalności już od ponad 20 lat. Wykonujemy przede wszystkim naprawy drukarek, konserwacje, przeglądy, w oparciu o pojedyncze zlecenia lub stałe umowy serwisowe.

Kontakt z serwisem:

telefon: 12 686 14 40 lub 12 642 14 82
email: aristo@aristo.com.pl
adres serwisu: ul.Centralna 53E, Kraków
godziny pracy: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Jaki sprzęt naprawiamy?
serwis drukarek HPHewlett Packard: serwis drukarek atramentowych , laserowych i ploterów
serwis drukarek OKIOKI: wszystkie modele drukarek igłowych i laserowych LED
serwis drukarek EpsonEpson: wszystkie modele drukarek igłowych, laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
serwis drukarek LexmarkLexmark: wszystkie modele drukarek laserowych
serwis drukarek SeikoshaSeikosha: wszystkie modele drukarek igłowych
serwis drukarek BrotherBrother: wszystkie modele drukarek laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
serwis drukarek CanonCanon: wszystkie modele drukarek laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
serwis drukarek SamsungSamsung: wszystkie modele drukarek laserowych
serwis drukarek XeroxXerox: wszystkie modele drukarek laserowych

Oprócz serwisu drukarek zajmujemy się obsługą także innych urządzeń peryferyjnych. W związku z tym przyjmujemy również zlecenia na:

naprawę ploterów HP,

serwis upsów (zasilaczy awaryjnych) firm: APC, Fideltronik, Powerware i innych,

– naprawę skanerów komputerowych.

Warto dodać, że oferujemy transport naprawianego sprzętu do-  i  od-  Klienta, jak również naprawy sprzętu w ciągu 2 godzin (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu).

Jak przebiega naprawa drukarki?

Po pierwsze każda drukarka po przyjęciu do serwisu jest dokładnie diagnozowana. Następnie po określeniu rodzaju uszkodzenia kontaktujemy się z Klientem telefonicznie, przedstawiamy możliwe warianty naprawy, a także ustalamy cenę wykonania usługi. Ze względu na to do naprawy przystępujemy dopiero po uzyskaniu zgody zleceniodawcy. Na koniec, po naprawie sprzęt jest dokładnie testowany.

Chcemy podkreślić, że po zapoznaniu się z diagnozą serwisu Klient ma możliwość rezygnacji z naprawy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dodatkowo istnieje możliwość pozostawienia w naszym krakowskim serwisie nienaprawionego sprzętu do utylizacji.

Podejmujemy się napraw drukarek z uszkodzeniami podzespołów mechanicznych, elektronicznych, jak również z uszkodzonymi modułami utrwalającymi i niesprawnymi głowicami drukującymi. Ponieważ mamy dostęp do kilku niezależnych źródeł części zamiennych oraz wieloletnie doświadczenie, podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Dlatego przyjmujemy do serwisu drukarki, których naprawy nie podjęły się inne firmy serwisowe.

Usługi świadczymy dla firm i osób prywatnych. Podobnie, ze wsparcia naszego działu technicznego często korzystają inne firmy komputerowe, które pośredniczą w naprawach drukarek swoich Klientów.

Na wszystkie naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji więc klient ma pewność, że uszkodzenie drukarki zostało trwale usunięte.

Zapraszamy do naszego serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.

Na koniec: od czego zacząć w razie problemów z drukowaniem?

W przypadku problemów z drukarką w pierwszej kolejności zalecamy instalację najnowszej wersji sterowników ze strony producenta sprzętu. Np. sterowniki do drukarek HP można pobrać ze strony wsparcia HP.

Warto również podkreślić, że częstą przyczyną niewłączania się drukarki są problemy z kablem zasilający, Sprawdź więc na początek swoje przewody.