Serwis drukarek w Krakowie to podstawa naszej działalności już od ponad 20 lat.  Naprawa drukarek, konserwacje, przeglądy, w oparciu o pojedyncze zlecenia lub stałe umowy serwisowe.

konserwacja drukarek HP

Naprawiamy sprzęt następujących firm:

drukarki HPHewlett Packard: serwis drukarek atramentowych , laserowych i ploterów
drukarki OKIOKI: wszystkie modele drukarek igłowych i laserowych LED
drukarki EpsonEpson: wszystkie modele drukarek igłowych, laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
drukarki LexmarkLexmark: wszystkie modele drukarek laserowych
drukarki SeikoshaSeikosha: wszystkie modele drukarek igłowych
drukarki BrotherBrother: wszystkie modele drukarek laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
drukarki CanonCanon: wszystkie modele drukarek laserowych i niektóre modele drukarek atramentowych
drukarki SamsungSamsung: wszystkie modele drukarek laserowych
drukarki XeroxXerox: wszystkie modele drukarek laserowych

Oprócz serwisu drukarek zajmujemy się obsługą także innych urządzeń peryferyjnych. W związku z tym przyjmujemy również zlecenia na:

naprawę ploterów HP,

serwis upsów (zasilaczy awaryjnych) firm: APC, Fideltronik, Powerware i innych,

– naprawę skanerów komputerowych.

Oferujemy transport naprawianego sprzętu do-  i  od-  Klienta, jak również naprawy sprzętu w ciągu 2 godzin (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu).

Jak przebiega naprawa drukarki?

Każda drukarka po przyjęciu do serwisu jest dokładnie diagnozowana. Po określeniu rodzaju uszkodzenia kontaktujemy się z Klientem telefonicznie, przedstawiamy możliwe warianty naprawy, a także ustalamy cenę wykonania usługi. Ze względu na to do naprawy przystępujemy dopiero po uzyskaniu zgody zleceniodawcy.

Chcemy podkreślić, że po zapoznaniu się z diagnozą serwisu Klient ma możliwość rezygnacji z naprawy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dlatego istnieje możliwość pozostawienia w naszym krakowskim serwisie nienaprawionego sprzętu do utylizacji.

Podejmujemy się napraw drukarek z uszkodzeniami podzespołów mechanicznych, elektronicznych, jak również z uszkodzonymi modułami utrwalającycmi i niesprawnymi głowicami drukującymi. Ponieważ mamy dostęp do kilku niezależnych źródeł części zamiennych oraz wieloletnie doświadczenie, podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Dlatego przyjmujemy do serwisu drukarki, których naprawy nie podjęły się inne firmy serwisowe.

Usługi świadczymy dla firm i osób prywatnych. Ze wsparcia naszego działu technicznego często korzystają inne firmy komputerowe, które pośredniczą w naprawach drukarek swoich Klientów.

Na wszystkie naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do naszego serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.

Od czego zacząć w razie problemów z drukowaniem?

W przypadku problemów z drukarką zalecamy w pierwszej kolejności instalację najnowszej wersji sterowników ze strony producenta sprzętu. Np. sterowniki do drukarek HP można pobrać ze strony HP.