Serwis ploterów i drukarek wielkoformatowych to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Wyspecjalizowaliśmy się zwłaszcza w obsłudze ploterów serii HP Designjet. Obsługujemy biura projektowe, pracownie inżynierskie, studia graficzne. Pomagamy zapewnić ciągłość pracy eksploatowanego przez naszych Klientów sprzętu.

Naprawa ploterów HPOferujemy pełny zakres usług związanych z konserwacją – bieżącym utrzymaniem ploterów, jak również obsługę wszelkich sytuacji awaryjnych wymagających wykonania specjalistycznych napraw. Ze względu na specyficzny reżim pracy ploterów, aby zminimalizować konieczność przestojów większość naszych Klientów obsługujemy w oparciu o stałe umowy serwisowe. Przy minimalnych stałych kosztach umowa gwarantuje bezwzględne pierwszeństwo obsługi zgłoszenia. Mimo to jesteśmy w stanie obsłużyć również pojedyncze, doraźne zgłoszenia.
Dla obsługiwanego przez nas sprzętu zapewniamy bezpłatny transport do- i od- serwisu na terenie Krakowa. Oferujemy również transport na bardzo korzystnych warunkach na terenie całej Polski.

Aby serwis ploterów przebiegał w jak najkrótszym czasie zachęcamy do kontaktu telefonicznego przed zleceniem nam naprawy. Pozwoli to ustalić dogodny dla obydwóch stron termin i zminimalizować okres wyłączenia drukarki z pracy.

Na wszystkie naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

Zapraszamy do naszego serwisu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.

Przed skontaktowaniem się z serwisem zalecamy zaktualizowanie sterowników plotera np. na tej stronie: sterowniki do ploterów HP.